Nasza współpraca z portalem Krypto Raport jest dalej kontynuowana. Nie mając zamiaru się zatrzymywać, zapraszamy na następny już odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut. Cykl tych tematycznych odcinków został stworzony z myślą, by przeglądać obecną sytuację na rynku kryptowalutowym i notowania poszczególnych kryptowalut, które są przez Was podkreślane. Ten odcinek jest skupiony na analizie Bitcoina i Ethereum.

Te kryptowaluty są omawiane przez nas w każdym tygodniu. Skupiamy się także w prezentowanym odcinku na wykresach innych kryptowalut. Poznacie między innymi sytuację SiaCoina (SC), RavenCoina (RVN), Zcasha (ZEC), IOTA, NEO, XRP, EOS czy ChainLinka (LINK).

Czy cena Bitcoina jest w stanie zwiększyć się do 7800 USD?

Halving Bitcoina może wydawać się w tym momencie mało prawdopodobny. Czas cały czas ucieka, a razem z nim popyt. Pytanie, jakie rodzi się w tym momencie, nasuwa się samo – czy możemy spodziewać się w obecnej sytuacji nagłego wzrostu ceny Bitcoina do nawet 8000 USD? Kolejne pytanie, które można sformułować, to jak te statystyki mają się do głównych indeksów giełdowych (na przykład S&P500) i ich notowań?

Natomiast Ethereum już od marca, kiedy miał widoczne załamanie, ciągle zmienia swoją wartość cenową. Widoczny jest ciągły wzrost wartości. Jak na razie widoczna wartość wynosiła 195 USD za sztukę. Pytanie, czy jest szansa na osiągnięcie i przebicie 200 USD za sztukę?

 

Odcinek trwa blisko 25 minut. Za analizę odpowiada Arek, który oprócz BTC i ETH skupia się na analizach XRP, EOS, LINK, NEO, IOTA, ZEC, RVN i SC.

Analiza wskazanych przez Was kryptowalut

We wstępie wspomnieliśmy, że w prezentowanym odcinku skupiamy się nie tylko na sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, ale również chcemy przybliżyć notowania innych kryptowalut, o które zostaliśmy poproszeni. Mamy tu na myśli takie kryptowaluty jak SiaCoina (SC), RavenCoina (RVN), Zcasha (ZEC), IOTA, NEO, XRP, EOS czy ChainLinka (LINK).

Na koniec czujemy się zobowiązani przypomnieć, że stworzony przez nas cykl pod tytułem Analiza Techniczna Kryptowalut jest publikowany na naszym kanale Krypto Raport. Każdy nowy odcinek należący do tej serii ma swoją premierę w każdą kolejną środę. Wszystkich oglądających nasze publikacje gorąco zachęcamy do komentowania naszych odcinków w serwisie YouTube.

Czekamy na opinie każdego oglądającego, a wszystkich tych, którym przypadły do gustu nasze analizy, zachęcamy do proponowania nam kryptowaluty w formie komentarza pod opublikowanym odcinkiem, które życzycie sobie, abyśmy omawiali w kolejnych materiałach. Wszystkie “łapki w górę” bardzo mile widziane.

Nie zapominajcie również o subskrybowaniu naszego kanału. Dzięki temu nie ominie Was żadna publikowana przez nas analiza i zawsze będziecie na bieżąco z wszystkimi naszymi materiałami należącymi zarówno do opisywanego cyklu, jak i innego bloku tematycznego.

Author

Write A Comment