Mimo to, że niektórzy twierdzili, że znajdą się na pewno projekty, które tronu pozbawią Ethereum, to okazuje się, że nie jest to wcale takie proste jakby mogło się nam wydawać. Z reguły jest tak w życiu, że coś przez nas odbieranego takie proste nie jest jak początkowo się wydawało. No cóż życie niekiedy takie proste oraz kolorowe nie jest. W rzeczywistości okazuje się, że sieci nowatorskie, które składają cały szereg obietnic kompletnie nie obsługują, aż tak wielu aplikacji zdecentralizowanych.

Jakie tematy chcemy poruszyć w dzisiejszym artykule? W zasadzie są to dwa główne tematy. Pierwszy z nich, który dla fanów Ethereum jest niezwykle pozytywny to temat mówiący o tym, że Ethereum jest nadal na prowadzeniu. A drugi? Drugi także jest niezwykle optymistyczny. Mówi bowiem o tym, że konkurencja jest daleko, daleko w tyle.

Ethereum jest nadal na prowadzeniu. Cieszymy się niezmiernie

Jak widać sam prymat Ethereum nie był do podważenia taki łatwy. Ta sieć udowodniła nam oraz także wykazała, że możemy liczyć na wzrost w absolutnie wszystkich kategoriach dApp. Jakby tego było mało ujawniono naprawdę znaczące wolumeny aplikacji zdecentralizowanych na podstawie właśnie użycia ETH.

Śmiało możemy nazwać Ethereum jako jedyny ekosystem, który dApps pielęgnował w zasadzie we wszystkich czterech głównych kategoriach na przełomie roku 2019. Gry jak i także handlowe platformy odpowiadają za pięćdziesiąt procent ogólnej aktywności dziennej, wysokie ryzyko jak i także hazard stanowią aż dwadzieścia dwa procent aktywności. Z kolei wymiana odpowiada za dokładnie dwadzieścia procent aktywności. Jeśli chodzi o DeFi to odpowiada za sześć procent aktywności. Właśnie takie dane możemy przeczytać w tweecie wprost od DappRadar.

Konkurencja jest naprawdę daleko w tyle

Bardzo ciekawe jest to, że takie sieci jak chociażby Tezos kompletnie nie wykazały w zasadzie prawie żadnej aktywności. Jednak tak naprawdę z kolei w przypadku TRON oraz EOS znacznie została ona zmniejszona.

Zagrożeniem największym dla samego Ethereum może tu być działalność o nazwie HEX. Tenże projekt w zasadzie w dalszym ciągu twierdzi, że gromadzi Ethereum, dystrybuując jednocześnie tokeny HEX. Tenże program doprowadzić może do utraty całkowitej wiarygodności, a następnie właśnie do dumpingu Ethereum.

Wyzwanie, które obecnie stoi przez samym Ethereum jest jednak przejście kolejnego tak zwanego hard forka. Ta właśnie aktualizacja sieci pojawić się ma już pierwszego stycznia roku 2020.

Na pewno niezmiernie nas interesuje wszystkich kurs Ethereum. Dla wszystkim osób, którzy w krytpowaluty inwestują kurs jest niezwykle ważny. Musimy go na bieżąco śledzić. Na pewno interesują nas wszelkie trudności. Jak wiadomo to one zależą czy stracimy pieniądze czy też zyskamy.

Przejdźmy zatem do tego co nas interesuje najbardziej. Chodzi oczywiście o kurs Ethereum. Każdy z nas musi wiedzieć, że kurs Ethereum zmaga się również z naprawdę wieloma trudnościami. Cena aktualna tejże kryptowaluty to dokładnie 133,13 dolarów. Są to wszelkie dane, które są nam znane dzięki CoinMarketCapu. Wielu bardzo doświadczonych w temacie analityków spekuluje, że spadki ostatnie cenowe związek miały ze zrzutem ETH na rynek poprzez osoby, które są powiązane z finansową piramidą o nazwie Plus Token. Posiadają prawdopodobnie one jeszcze około mniej więcej 789 tysięcy Ethereum.

Każdy z nas doskonale wie o tym, że piramidy finansowe są naprawdę niebezpieczne. Są ogromnym zagrożeniem dla wielu z nas. Są zagrożeniem także dla kryptowalut. Każdy z nas powinien to mieć na uwadze. Powinniśmy także nauczyć się rozróżniać dobrego interesu i możliwości zarobkowych od właśnie noszących niebezpieczeństwo piramid finansowych. O piramidach finansowych mówi się bardzo dużo. Mimo to wiele osób wciąż nie do końca rozumie czym one są i jak je odróżnić. Bywa z tym naprawdę różnie. Jednak pewne podstawowe informacje mogą się już okazać naprawdę przydatne. Doceńmy to.

 

Author

Write A Comment