Chociaż istnieją nadal opcje ograniczone zakupu ETH za pomocą PayPal, pojawia się tak naprawdę coraz więcej nowych usług, szczególnie już gdy sam rynek widzi popyt na tego rodzaju metody płatności. Istnieje kilka sposobów na zakup Ethereum. Przedstawione zostaną poniżej.

Handel kontaktami na eToro CFD

Oczywiście było najłatwiej kupić Ethereum za pomocą PayPal u brokera dowolnego CFD. Ponieważ nie kupujemy Ethereum rzeczywistego, ale handlujemy tylko w samym oparciu o wahania cen, łątwo można kupić Ethereum przy pomocy PayPal, przelewu bankowego czy też karty kredytowej

Brokerzy CFD z samej platformy eToro są ulubionym wyborem do handlu kontraktami. Należy je sprawdzić, jeśli chcemy bezproblemowego oraz także niezmiernie łatwego handlu. Na eToro nawet można korzystać z usługi społecznościowego handlu oraz kopiować nieco bardziej doświadczonych oraz odnoszących sukcesy traderów.

Kupujmy Ethereum przy pomocy PayPal, kupując najpierw Bitcoiny

Brzmi to wszystko nieco skomplikowanie, ale PayPal jako płatniczy środek jest niesamowicie ryzykowny dla sprzedawcy, a Bitcoin jest preferowanym nadal krypto przez masę osób, istnieje zatem więcej sposobów na jego zdobycie za pośrednictwem PayPal. Jak najbardziej jesteśmy pewni, że się to zmieni w przyszłości najbliższej, ale w tym momencie są to miejsca, w których zdobyć możemy Bitcoiny, które można następnie prze-konwertować właśnie na Ethereum.

VirWox

VirWox jest kantorem wirtualnym wymiany walut, którego celem głównym jest wymiana dolarów Linden, które są walutą świata wirtualnego – Second Life.

Tutaj jak najbardziej możemy zdeponować gotówkę z PayPal czy też z kart kredytowej, a w kolejnym kroku przeliczyć ją na dolary Lindem według bieżącego kursu wymiany, później kupić możemy właśnie Bitcoin. Z Bitcoinami w portfelu wykonamy następny, a więc kupimy Etherem na każdej giełdzie kryptowalut.

Cały proces z pewnością jest nieco bardziej skomplikowany oraz także długotrwały, a tu jak i także tam stracimy kilka dolarów dodatkowych na opłatach za wymianę, ale w ten właśnie sposób możemy kupić Ethereum właśnie za pomocą PayPal.

Paxful

Paxful jest siecią wymiany Bitcoin Peer-to-Peer, w której łatwo możemy kupić Bitcoin w zasadzie za pomocą każdej z metod płatności. Uważamy, że Paxful oferuje prawdopodobie najwięcej możliwości samych płatności. Od podarunkowych kart iTune i Xnbox do Netteller, SEPA, PayPal oraz wielu, wielu innych opcji. Warto je zdecydowanie sprawdzić.

Local Bitcoins

Jeśli już jesteśmy przy samych platformach sprzedaży Peer-to-Peer to na pewno warto tutaj także wspomnieć o samej platformie jaką jest Localbitcoins, ale także można kupować Bitcoiny od innych osób. Oczywiście następnie możemy swoje Bitcoiny przekonwertować na Ethereum właśnie w Changelly. Co jak co, ale wydaje się to dla nas naprawdę jasne i zrozumiałe. Jak widać wymiana nie jest taka trudna jak początkowo myśleliśmy. Jest to wszystko proste oraz łatwe. Jedynie na początku możemy mieć kłopot.

Author

Write A Comment