Firma Ziyen Inc. Planuje wprowadzenie unowocześnień w postaci swojej Security Token Offering. Działania przedsiębiorstwa koncentrują się głównie na technologii blockchain z tak zwanym IoT, czyli Internetem rzeczy. Działania te mają na celu zmniejszenie kosztów. Ma to wspomóc zarówno inwestorów, jak i konsumentów. Wszelkie podejmowane przez Ziyen Inc. działania w tym zakresie mają bezpośredni związek z sektorem naftowym oraz całym sektorem energetycznym.

Uruchomienie STO

Ziyen Inc. wystosowało komunikat. Według danych w nim zawartych zapowiedziano uruchomienie STO, czyli Security Token Offering na Blockchainie ethereum. W związku z powyższym utworzona została nowa instytucja zależna. Jej nazwa to ZiyenCoin. Jej zadaniem będzie zajmowanie się technologią blockchain a dokładnie jej rozwojem i wprowadzaniem udoskonaleń. Dodatkowo ma ona skupiać się także na Internecie rzeczy, co prawdopodobnie poskutkuje rozpoczęciem tokenizacji sektora naftowego.

Firma Ziyen Inc ma przewagę w postaci kilkuletniej współpracy z podmiotami działającymi w sektorze energetycznym.
STO ZiyenCoin przyjmować będzie amerykańskich inwestorów oraz inwestorów z każdego innego kraju. Transakcje dokonywane z jej użyciem będzie można śledzić w specjalnie stworzonej w tym celu wyszukiwarce o nazwie Etherscan.

Z ważniejszych informacji warto zwrócić uwagę na to, że token firmy jest w stu procentach zgodny z przepisami ustanowionymi przez SEC, czyli Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Oznacza to, że protokoły AML i KYC będą podlegały automatycznej i niepodważalnej akceptacji.

Kilka słów na temat Ziyen Inc.

Firma Ziyen Inc. rozpoczęła swą działalność w 2016 roku. Wówczas przedmiotem jej działalności były oprogramowania służące inwestorom z sektora energetycznego. Konkretnie mówiąc, firma miała na celu dostarczanie tej grupie wszystkich niezbędnych danych i informacji dotyczących sektora naftowego, sektora gazowego oraz sektora energetycznego.

Już w 2017 roku firma Ziyen Inc. znalazła się wśród członków holdingu Ziyen Energy. Obecnie należy do niego aż 18 pochodzących z ameryki, podmiotów związanych z rynkiem energetycznym a dokładne naftowym.

Perspektywy na przyszłość

Przedsiębiorstwo ZiyenCoin ma w planach zwiększenie swoich udziałów w rynku poprzez wykonywanie kilku działań. Wśród nich jest zabezpieczenie i wspieranie rozwoju pól naftowych, znajdujących się na terenie ameryki. Wszystko ma zostać sfinansowane z Security Token Offering.

Ziyen jako jedna z niewielu firm bazujących na ropie, wśród wielu celujących w sektor energetyczny, działa wykorzystując możliwość wdrożenia technologii blockchain.

Dla jego zarządu cały proces tokenizacji aktywów naftowych jest jedynie rozpoczęciem tworzenia nowoczesnej platformy handlującej energią. Platforma ta ma sprzyjać rozpowszechnianiu procesu tokenizacji i przyczyniać się do stworzenia nowego ekosystemu przepływu energii opartego na technologii blockchain.

Author

Write A Comment