ETH (Ethereum) to druga najważniejsza krypowaluta w ekosystemie. Osiągnęła w końcu konsensus w sprawie aktualizacji ETH, ale jednak nie jest to jeden z tychże oczekiwanych przez ekosystem, które są wymagane pilnie od dłuższego czasu, wie więcej dobrze na ten temat, który uznać może wielu za całkowicie niezwiązany z inflacją.

Druga najważniejsza kryptowaluta

Deweloperzy ETH zgodzili się na ponowne przełożenie znajome, a kończy trudność bomba lub też pompa kłopotów. To właśnie spowoduje, zdaniem wielu analityków, wyższą inflację w drugiej na świecie kryptowalucie. W przeciwieństwie do większości projektów dużych, które starają się ograniczyć to w projektach.

Twórcy Fundacji Ethereum nie zgłosili żadnych większych zastrzeżeń, więc wydaje się, że będziemy mieli konsensus przybliżony w sprawie aktualizacji ETH blokowego łańcucha w bloku 9,2 M, co by opóźniło trudność bomby o jakieś cztery miliony więcej bloków, a aktualizacja ta będzie miała nazwę Lodowiec Górski.

Ostatnia debata na temat bomby trudnej Ethereum dobiegła końca oraz osiągnięto konsensus ogólny. Według twórców, trudność bomba zobaczy następne opóźnienie. Pozostawiając wniosek, że opóźnienie teraz będzie o cztery miliony więcej bloków. To doprowadzi go do 13,2 M.

Ethereum 2.0, Buterin właśnie wychodzi, aby swój projekt wesprzeć oraz odpowiedzieć na pytania najczęściej zadawane.

Wracając jeszcze do tematu inflacji, analitycy oczekują, że ona wzrośnie jeszcze bardziej właśnie w ramach ETH blokowego łańcucha, z racji na nową inflacyjną ofertę, którą Staking wygeneruje.

Dane liczbowe

Według liczbowych danych inflacja wzrośnie o jakieś 2000 ETH dziennie, zanim się pojawi ten widelec twardy z ETH 2.0 W tym właśnie czasie ilość ETH wynosi dziennie około 11 600 tokenów. Oznacza to, że oczekuje się, że na pewno wzrośnie do 13 600 ETH na dzień. Jest to mniej więcej taką samą ilością, jaką widzieli górnicy przed pompą trudności jest aktywowana ponownie.

Nie było do tej pory dyskusji publicznej pomiędzy wielkimi twórcami właśnie fundacji Ethereum, na temat tego, jak oraz co dokładnie należy zrobić w sprawie wzrostu inflacji w kryptowalucie, a także do tego na temat całkiem nowego opóźnienia bomby trudności, która się wydaje zwykłą grą pomiędzy samymi twórcami, ponieważ to nic tak naprawdę nie znaczy.

Chociaż kilku programistów w samym ekosystemie Ethereum popiera jak najbardziej istnienie tego środka, ponieważ bez bomby trudności prawdopodobnie nie będzie zachęty wielkiej do rozwiązania wszelkich problemów, które przedstawia obecnie ETH.

Deweloperzy się zgodzili na wykonanie pilne widelca twardego kilka miesięcy temu, wnet po nowej aktualizacji wprost ze Stambułu. Wspomniany widelec twardy odbędzie się dokładnie siódmego grudnia, w bloku 9 069 000. Podobno będzie to już ostatni twardy widelec, w którym żyć będzie Ethereum 1.0, ponieważ to otworzy drogę do Serenity jak i także wreszcie do Ethereum 2.0

Tak więc, podczas gdy wszelkie inne duże firmy obniżają desperacko inflację tak, aby w przypadku BTC (bitcoinów), przypuszczać można, że niektóre. Ethereum najwyraźniej wzrośnie w widelcu awaryjnym kilka dni po noworocznej imprezie.

Author

Write A Comment