Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Omega Best czy to scam?

Piotrek? Nie wiem czy jeszcze śledzisz swoją konwersację - widzę, że było tutaj dosyć długo cicho, ale jeśli jesteś chętny żeby pogadać to możemy wymienić się mailami albo nawet telefonami to opowiem Ci coś więcej. Jak coś to mnie wywołaj 🙂

Cytat z Gość data Styczeń 8, 2020, 11:22 pm

Ludzie kurw... wracamy do punktu wyjścia. Zrobili nas jak największych naiwniaków a my siedzimy na dupie i nic z tym nie robimy.. trzeba się mobilizować i wyjaśnić

KOLEJNY raz daliśmy sie wydymać.... tylko pytanie co teraz zrobić? Jak zamknąć za kratki tych wstrętnych oszustów??!

Co proponujesz? Zbiorowy pozew na Pana NAFALSKIEGO? Może po opinii UOKiK będzie łatwiej im dobrać się do tyłka...?

Jeśli ludzie sie nie obudzą i nie zaczną się ujawniać ich tragednia zostanie zamieciona pod dywan... Dobrze, że przynajmniej w sieci już zaczyna się coś dziać oby z czasem przerodziło się to w coś większego. Trzeba dopaść tych bandziorów!

taki zbiorowy pozew z jednaj strony ma sens.. natomiast z drugiej jakby się tak głębiej zastanowić i sensu totalnie nie ma... przecież tacy ludzie jak te szczurojady mają takich prawników za grubą kasę że wyciągną ich z każdego gówna

To wszystko od samego początku nie było możliwe.  Niby każdy wiedział, a każdy jednak  się przejechał :/ zachęcam zajrzeć na Facebooka i Kafeterie. Tam naprawdę się dużo dzieje

Myslisz, że i wszyscy biedni ludzie wiedzą i w ogóle zdają sobie sprawę, że takie firmy należy sprawdzać w sieci? xD ZAPOMNIJ

Widzę ze tutaj sobie dyskutujecie to zapraszam do nas na Faceboka i tez na kafeterie - tam się obecnie toczy bój!

Zapraszam was do tematu. Gdzie prowadzę temat i zbieram osoby do pozwu zbiorowego. Chce razem z wami odzyskać pieniądze zainwestowane.

Proszę was udostępnijcie temat, gdzie tylko możecie ! Wiem że jest nas wielu w cały kraju i nie tylko !

Rozmawiałam ze znajomym który jest w kontakcie na Messangerze z BN i podobno ten ma jakieś ostre problemy zdrowotne ale nie zamierza odpuścić tematu i będzie działał w taki sposób żeby nikt nie czuł się oszukany. Chyba jakieś anomalia się robią