Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Ethereum Name Service dodaje obsługę wielu połączeń.

Rozproszony system nazewnictwa Ethereum Name Service (ENS) ogłosił uruchomienie obsługi wielu połączeń, ponieważ 15 portfeli krypto już planuje wykorzystanie nowej funkcji.

Zgodnie z oficjalnym Medium postem opublikowanym 17 października, umożliwi to entuzjastom kryptograficznym używanie jednej nazwy ENS dla wszystkich ich portfeli kryptograficznych.

Trwająca implementacja
Należy zauważyć, że interfejs użytkownika ENS obsługuje obecnie tylko adresy Ether (ETH), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) i Ethereum Classic (ETC) - i nie wszystkie kodowania. Mimo to, post obiecuje, że jego funkcjonalność zostanie rozszerzona w najbliższych tygodniach.

Wśród nowych portfeli zaangażowanych w integrację funkcji są: D'CENT Wallet, Coinbase Wallet, Bitcoin.com, Opera, TrustWallet, imToken, Portis, MyCrypto, Haven, Atomic Wallet, Squarelink, Coin Request, DexWallet, Enjin i Wyre.

Rozszerzając się poza .ETH.
Zespół planuje również integrację przestrzeni nazw DNS w celu obsługi adresów takich jak .org, .com i innych. Funkcjonalność ta została już wdrożona dla takich domen jak .xyz, .luxe, .kred i .art, zgodnie z zapowiedzią. ENS zamierza w niedalekiej przyszłości wprowadzić obsługę wszystkich domen najwyższego poziomu z obsługą DNSSEC.

Jak poinformował Cointelegraph 1 października, aukcje nazw ENS zostały wstrzymane z powodu błędu, który doprowadził do przyznania nazw domen niewłaściwym użytkownikom i do złożenia niższych ofert. Mimo to, haker, który ukradł 17 nazwisk poprzez wykorzystanie błędu, zdecydował się zwrócić wszystkie domeny prawowitym właścicielom kilka dni później.