Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Cloud Token czy warto inwestować?

Witam. Przeglądając internet natknąłem się na dosyć ciekawy program Cloud Token. Przynajmniej w moich oczach wygląda on na ciekawy projekt. Z tego co przeczytałem stoją za nim bardzo znane osobistości ze swiata krytpowalut takie jak Ronald Ai. Co sądzicie o tym programie? Ktoś z was już zainwestował i odzyskał zwrot z inwestycji? Z tego co widzę domena jest świeża, bo została zarejestrowana dopiero w styczniu tego roku. Być może to jeszcze za wcześnie aby oceniać tą platformę inwestycyjną?

Plan kompensacyjny cloud tokenu
Partnerzy Cloud Token inwestują co najmniej 500 USD w tokeny CTO, dostając obietnice średnio 10-15% miesięcznie” zwrotu z inwestycji.

Prowizje są wypłacane, gdy partnerzy Cloud Token rekrutują innych, którzy robią to samo.

Cloud Token wypłaca prowizje za polecenie za pomocą struktury unilevel.

Unilevel to struktura wynagrodzeń, która umieszcza partnera na szczycie zespołu , a każdy osobiście zrekrutowany partner znajduje się bezpośrednio pod nim (poziom 1)

Jeśli którykolwiek z partnerów na poziomie 1 rekrutuje nowych partnerów, są oni umieszczani na poziomie 2 zespołu unilevel pierwotnego partnera.

Jeśli któryś z partnerów poziomu 2 rekrutuje nowych partnerów, są oni umieszczani na poziomie 3 itd. Itd. Teoretycznie liczba poziomów wygląda na  nieskończoną. Troche to wygląda podejrzanie, co?

To co przedstawiłeś powyżej to przecież zwykły schemat piramidy finansowej. Jest w 100 procentach pewny, że ten projekt nie będzie działał dłużej niż pół roku. Znikną z całą pulą pieniędzy i tyle będzie o nich słychać. Podejrzewam, że firma założona na słupa, gdyż nie mogę znaleść informacji o właścicielu domeny, jest ona zastrzeżona.

Całkowicie zgadzam się z kolegą powyżej, zwykły schemat ponzi i nic więcej. Pozdrawiam. Lepiej nie inwestuj tam swoich pieniędzy i kup za nie sprawdzonego, niezawodnego, ciąle przynoszącego zyski w długim terminie bitcoina. Pozdro!!

Tak, aby otworzyc konto/portfel jest jeszcze potrzebny nr referencyjny od osoby bedacej w programie. 0438357735
Zapraszam